Przerwa urlopowa od 5 do 22 lipca

Zwrot

Na dokonanie zwrotu (odstąpienie od umowy) masz 14 dni od daty otrzymania przesyłki.  Termin zwrotu płatności może wynieść do 14 dni. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposób płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Jeżeli w pierwotnej transakcji wybrałeś sposób płatności "gotówka przy odbiorze", zwrotu płatności dokonamy na wskazany na formularzu numer rachunku bankowego.

  • Jak dokonać zwrotu?

Starannie spakuj zwracany towar i wypełniony formularz zwrotu.

Zabezpieczoną przesyłkę wyślij na adres:

Jumper - Grzegorz Skowroński

Podlesie 3, 41-303 Dąbrowa Górnicza

 Towar odsyłasz na swój koszt, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

UWAGA! Przesyłki wysłane na inny adres niż powyżej nie będą odbierane.

 

Możesz również zanieść zwracany towar i wypełniony formularz zwrotu do naszego sklepu stacjonarnego. Przekaż towar i formularz pracownikowi sklepu i odbierz potwierdzenie dokonania zwrotu.

Zwrócimy Ci pieniądze w terminie nie dłuższym niż 14 dni przy użyciu takich samych sposób płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Jeżeli w pierwotnej transakcji wybrałeś sposób płatności "gotówka przy odbiorze", zwrotu płatności dokonamy na wskazany na formularzu numer rachunku bankowego.

  

TOWAR PERSONALIZOWANY

W przypadku zamówienia towaru spersonalizowanego (np. z indywidualnym nadrukiem) brak jest możliwości zwrotu towaru – podstawa prawna: art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.). Produkt z nadrukiem nie podlega również wymianie.

lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down